Novinky

18.7.2019

Tak nám to vše uteklo a štěňátka Lotynky se chystají do nových domovů. Dnes proběhlo první očkování, čipování a byl vystaven pet-pas. Na své páníčky čeká pejsek a fenka. A tak věříme, že se brzy najde ten nejlepší, spolehlivý člověk.


30.6.2019

Dnes jsou  štěňátka Lotynky měsíc na světě. Většinu času jsou na zahradě, kde začínají vymýšlet psí lumpárny a ty nejlepší je učí obě tetičky. A tak začíná být u nás na dvoře hodně živo....

První služba

Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit.

Druhá služba

Klikněte a můžete začít psát. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro.

21.6.2019

Třetí týden života našich štěňátek je za námi. Všechna štěňátka otevřela očka a mají se čile k světu. Porodní bedýnka začíná být malá a tak když je hezky, štěňátka jsou na zahradě, kde většinu času prospí unavena čerstvým vzduchem.

Pokouší se udělat první krůčky, první hry, do kterých se zapojí i maminka Lotynka. Štěňátka také dostávají první příkrm. Lotynka vše zvládá, jen je vidět, že od takové početné rodinky si potřebuje občas odpočinout a vyhledá svůj pelíšek. Vždy se však zase vrátí. Občas si povšimnu v jejích očích,... už abych šla do lesa !!


10.6.2019


První týden našich štěňátek utekl jako voda. Lotynka se stala vzornou maminkou, v péči jí pomáhá ochotně i naše Korinka . Štěňátka většinu času spí, sají mléko a ze spaní již vrčí a štěkají .

2.6.2019

Dobrá zpráva

Máme štěňátka !

Po 63 dnech březosti nám Lotynka představila svůj poklad, který v sobě ukrývala a rozhodně nešetřila. Populace jezevčíků se tak k našemu překvapení rozrostla o 9 jedinců - 6 fenek a 3 pejsky. Tak přejeme Lotynce, aby to vše ve zdraví zvládla,   pokud nám vůbec zbyde trochu času, napíšeme zase nějaké novinky.

 V případě zájmu o štěňátko volejte, pište. Tel.724662266, zkremezskehoudoli@centrum.cz

Loty se štěňátky
Loty se štěňátky

30.5.2019


Lotynce se dnes narodilo 9 štěňátek.


4.5.2019

Na velikonoční pondělí nás navštívila čtyřměsíční Borka. Celá smečka se poznala a bylo to jen pár okamžiků, kdy se Borka nechala vyfotit. Roste z ní krásná fenka a velký lovec.

Borka 22.4.2019
Borka 22.4.2019

Vrh C

7.4.2019

 S Lotynkou jsme koncem března navštívili ženicha na Moravě, kde proběhlo úspěšné krytí. Na štěňátka ze spojení : Jch.Elton Jones Engels x česká šampionka Charlotte z Opatovy stezky se budeme těšit koncem května. Oba rodiče mají výborné pracovní a výstavní výsledky. Elton (Honzík) je velmi vyrovnané povahy, štěňatům předává potřebnou ostrost pro práci. Charlotte je velmi klidná fenka, je to taková naše canistoterapeutka, ráda se předvádí na výstavách, výborně pracuje, dobře se vrací, v noře předvádí velmi tvrdou práci.

V případě zájmu o štěňátko z tohoto spojení nás neváhejte kontaktovat. 

Jch. Elton Jones Engels
Jch. Elton Jones Engels
Charlotte z Opatovy stezky
Charlotte z Opatovy stezky

23. 2. 2019

Všechna štěňátka jsou v nových rodinách.

2. 02. 2019
Borka dnes poprvé viděla členy  své nové  rodiny.  Všechna štěňátka jsou již zadaná.  

                                                                               


30. 01. 2019

Máme se čile k světu, v pondělí nám bude 6 týdnů. Již máme svá jména Borka, Brix a Brok, ale panička na nás všechny volá stejně ... "Bročci !!" Maminka Korinka se o nás stále pečlivě stará. Do naší výchovy se zapojila celá smečka. Hlavně Loty, ... jako správná tetička nás učí samé psí lumpárny.

29. 12. 2018

Brzy ráno na Štědrý den 2018 se narodila 3 štěňátka (2 pejsci a fenka). - vrh B ze spojení : Otec Jch. Elton Jones Engels (Honzík) x matka Tonka z Hory Lejškova (Korinka). V případě zájmu o štěňátko nás kontaktujte.